Elektriskā mājsaimniecības ķemme ir paredzēta, lai nojauktu sviestu no salda krējuma, ko iegūst, atdalot pienu un krēmu, kas savākti no piena mājās, kā arī kokteiļu, maisījumu izgatavošanai. Šis maza izmēra putekļsūcējs ir paredzēts cilvēkiem, kuriem ir neliels salda krējuma daudzums.


KRĒSU SAGATAVOŠANA


 Ja kuļot saldo krējumu tauku saturu 32-37%, ko iegūst piena nošķiršanas, lai iznīcinātu mikroorganismus, kas paātrina pasliktināšanos eļļas, saldo krējumu pasterizēts karsējot tos 70-75 ° C, jebkurā gadījumā novērst viršanai. Pasterizācijas laikā krēms tiek sajaukts.


 Pēc pasterizācijas saldo krējumu atdzesē līdz 4-7 ° C un tur šo temperatūru 5-7 stundas ledusskapī vai pagrabā.


 Tad aged krēms lēnām pār 40-60 minūšu laikā, uzsildīts līdz 13-15 ° C ūdens vannā (traukā ar krēmu, kurš nonācis baseina ūdenī, kur ūdens temperatūra ir ne vairāk par 27 ° C, unsaldais  krējums tika maisīts 2-3 reizes 5 minūtes ) Pēc tam tie tvertni uzglabā ar krēmu 3-4 stundas istabas temperatūrā, bet krēmu vairākas reizes sajauc.


Saldais krējums, kas iegūts no piena mājās (skābais krējums ar tauku saturu vismaz 25%) trīs vai vairāk dienas, pirmās trīs pozīcijas apstrāde nav pakļauta. Lai pasterizētus krēmus nepieļautu, šos krēmus mīca neapstrādāti, un iegūtajai eļļai ir skāba garša. Karsēšanas temperatūra ir 10-15 ° C.


Piezīme: mazu tauku krēmu, kas nopirkts tirdzniecības tīklā, nav ieteicams izmantot eļļas virpuļošanai.


Uzpildiet krānu vai skābu krējumu tvertnē un uz tā ievietojiet elektrisko piedziņu.

Pievienojiet ierīci strāvas padevei un ieslēdziet elektrisko piedziņu, kas vada vārpstu ar lāpstiņu. Darbības laikā notiek nocis, kas izraisa eļļas graudu veidošanos un šķidrās fāzes atdalīšanu - paniņas.

Eļļas nokaušanas procesā periodiski (pēc 15-30 sekundēm) ir nepieciešams vizuāli novērtēt eļļas pieejamību. Lai to izdarītu, atvienojiet elektrisko piedziņu, noņemiet elektrisko piedziņu. Ja kukurūzas eļļa pulcējās vienotā graudainu masu, un paniņas ir caurspīdīgs balts, kulšanas procesu var uzskatīt par pilnīgu, ja nav, tad klauvē nosaka tiek atkārtota.

Pēc beigām kuļot, kannu atvienojot no strāvas padeves, izņemiet pievadu no tvertnes atsevišķā traukā pārlej paniņas (paniņas - vērtīgs pārtikas produkts). Pēc tam, lai noņemtu atlikušo paniņas atlikušo tvertnē ar aizpildījuma masu aukstā ūdens un maisot ārstēt eļļas sēklu masa koka karoti vai lāpstiņu. Eļļas graudu labākai tīrīšanai atkārto mazgāšanu.

Pabeidzot mazgāšanas gludu virsmu ar nelielu slīpumu, ievietojiet tukšu papīru vai gumijas loksnes un maigi izgrieztu, izplatīt par to kārtiņu, lai attīrītu ūdeni iegūto eļļu. Lai paātrinātu ūdens noņemšanas procesu, eļļu sajauc un mīca ar koka karoti. Pēc atlikušā ūdens noņemšanas eļļu savāc vienreiz, produkts ir gatavs lietošanai vai uzglabāšanai.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Sviesta kuļamā iekārta, elektriska 45 W 11 L

  • Preces kods: МЭБ-11/45
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 45.00€


Atslēgas vardi: Sviesta kuļamā iekārta, elektriska 45 W 11 L