• Graudu ekstrūderis KESH-3 (380V, 6,5kW, 45 kg/st)
 Dotā prece tiek tirgota tikai caur interneta veikalu.

Ekstrudētas barības izmantošana - veids, kā uzlabot lopkopības efektivitāti


Mūsu vietnē jūs varat iegādāties barības ekstruderu, elektromotoru Poltava.


Graudaugu graudi sastāv no vairāk nekā 50% cietes, kas dzīvniekiem slikti uzsūcas. Ekstruderā, augstas temperatūras un spiediena ietekmē, cietes hidrolizējas, palielinoties dekstrīnu un kopējo cukuru daudzumam, tiek iznīcināta šūnu sieniņu struktūra un celuloze sadalās sekundārā cukurā.


Šie komponenti atšķirībā no cietes gandrīz pilnībā absorbējas dzīvniekiem un putniem. Turklāt graudu sastāvdaļu virsma tiek palielināta tūkstoš reižu un kļuvusi pieejamāka, lai mijiedarbotos ar gremošanas sulām un dzīvnieku fermentiem.


Ekstrudētas barības sagremojamība pārsniedz 90%, nevis 60-65% graudu.


Patogēno mikrofloru iznīcina no augstas temperatūras ietekmes uz graudiem, un ir iespējams iegūt labvēlīgu barību no kukaiņiem, sēnītēm un pelējuma, kas ietekmē graudus. Ekstrūzija ir īpaši efektīva pākšaugiem, jo ​​notiek proteāzes inhibitoru, triptīna un ureazes neitralizācija, kas padara tos piemērotus ievest diētā lielos daudzumos.


Ekstrūzija ļauj samazināt graudu patēriņu par 30-40%.


Ja ekstrudētu pārtiku izmanto dzīvnieku barošanai, ievērojama daļa no dzīvnieka kuņģa darba tiek novirzīta uz ekstrūderu, t.i., dzīvnieks barošanai apstrādā aptuveni 2 reizes mazāk enerģijas. Ar nemainītām ekstrudētu graudu barošanas normām, 20-50% piena ražas pieaugums, 20-25% olu ražošana mājputniem, 30-40% pieaugums jauniešu dzīvsvarā. Ir iespējams paātrināt atšķiršanu no sivēnmātēm no sivēnmātēm bez straujas augšanas.


Ekstrudētas barības ir nepieciešamas, lai nobarotu jaunus dzīvniekus: cūkas, zirgus, liellopus, trušus utt. Tātad atkārtoti pētījumi liecina, ka ekstrudēta pārtika ir praktiski sterila un to var uzglabāt 3-4 mēnešus normālos uzglabāšanas apstākļos.


Kormoekstruder skrūve CASH-1

Barošanas skrūvju ekstruderis KESH-1 ir paredzēts barības iegūšanai no graudu kultūrām un to maisījumiem ar saulespuķu miltiem.

Tā ir vienība, kas sastāv no elektromotora, kas savienots ar ķīļsiksnas transmisiju ar ekstrudera daļu, sākuma aprīkojumu un pašu ekstrudera daļu.

Ekstrudera daļa sastāv no iekraušanas piltuves, iekraušanas un presēšanas kamerām, kurās atrodas gliemežu sistēma: padeve, starpprodukts un presēšana.

Presēšanas kamera beidzas ar pildvielu, kurā notiek maksimālā saspiešana un caur kuru izspiež ekstrudēto produktu.


Barošanas skrūvju ekstruderim KESH-1 ir šādi tehniskie parametri:

Produktivitāte, kg / h ir atkarīga no graudu veida un izmēra 20

Trīsfāžu tīkls, B 380

Tīkla frekvence, Hz 50

Enerģijas patēriņš, kW 3.7

Pašreizējais patēriņš, A 5.6

Ekstrudētais produkts atstāj presi caur nepārtrauktu plūsmu caurules veidā, kuras diametrs ir aptuveni 23 mm.

Svars 83 kg

Kopējie izmēri, mm augstums 1250

platums 400

garums

580

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Graudu ekstrūderis KESH-3 (380V, 6,5kW, 45 kg/st)

  • Preces kods: KESH-3 380V, 6,5kW,
  • Pieejamība: Priekspasutijums
  • 820.00€


Atslēgas vardi: Graudu ekstrūderis KESH-3 (380V, 6, 5kW, 45 kg/st)