• Kukurūzas atdalītājs LAN 8  140 W

Paredzēts graudu noņemšanai no kukurūzas 

Enerģijas patēriņš (kW): 0,14

Produktivitāte: līdz 140 kg / h

Kopējie izmēri, mm: 370х175х253

Svars, kg: 5,5

 Kukurūzas atdalītājs LAN 8 ir paredzēts graudu noņemšanai no kukurūzas ausīm privātajās saimniecībās un mazās saimniecībās. Unikālais dizains ļauj atdalīt sēklu graudus. Kukurūzas kulšana var ievērojami atvieglot un paātrināt kukurūzas vālīšu kulšanas procesu.

Kukurūzas dzirnaviņas:

Kukurūzas kultiņu veido korpuss ar izkraušanas sprauslu, elektromotors, uz kura ir piestiprināts atloks, un darba orgāns, rotācijas graudu nosūcējs. Korpuss ir piestiprināts pie elektromotora atloka, kas ir aprīkots ar kondensatoru un termiskās aizsardzības ierīci. Kā darba korpuss graudu mizošanai tiek izmantots rotācijas graudu noņēmējs, kas uzstādīts uz motora vārpstas. Graudu noņēmējam ir cilindriska forma, tā zobi ir izgatavoti no apaļiem metāla stieņiem. Graudu noņēmēja dizains nodrošina graudu integritāti, kad tie ir atdalīti no vālītes. Graudu smalcinātāja zobus korpuss aizver no tiešas piekļuves ar rokām. Uz motora korpusa atrodas savienojuma kārba, uz kuras ir ieslēgšanas / izslēgšanas poga .


Instalācijas darbi ir šādi:


Pēc elektromotora iedarbināšanas kukurūzas ausis tiek ievietotas caur korpusa atveri un tiek turētas ar roku. Kukurūzas ausu padeve jāveic vienmērīgi, bez redzamām pūlēm. Pēc auss tīrīšanas, apmēram uz pusi, ievietojiet to caurumā ar neiztīrīto pusi, atbalstot mizoto un pabeidziet graudu mizu no auss. Caur cauruli izšļakstīti kukurūzas graudi. Lai iegūtu iesētos kukurūzas graudus, vispirms graudus noņemiet no ausu galiem un pēc tam no vidus uz citu trauku.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Kukurūzas atdalītājs LAN 8 140 W

  • Preces kods: LAN 8
  • Pieejamība: Drīz pārdošanā
  • 85.00€


Atslēgas vardi: Kukurūzas atdalītājs LAN 8 140 W