Elektriskais katls sastāv no tērauda korpusa, kura iekšpusē ir tvertne ar cauruļveida elektriskajiem sildītājiem. Elektriskajam katlam ir integrēts vadības panelis, kas paredzēts, lai pārslēgtu jaudu un regulētu dzesēšanas šķidruma temperatūru.


Elektriskais katls sastāv no korpusa, tērauda tvertnes un vadības paneļa, kas uzstādīts korpusa iekšpusē. Cauruļveida elektriskie sildītāji ir uzstādīti uz tvertnes atloka, tvertnes augšējā daļā ir temperatūras jutīga caurule no temperatūras regulatora.


Sildītāja uzstādīšanu, pieslēgšanu elektrotīklam un periodisku apkopi jāveic personālam, kam ir elektriskās drošības kvalifikācijas grupa, kas nav zemāka par trešo.

Elektrisko apkures katlu uzstādīšanu apkures sistēmā veic speciālisti ar atbilstošu kvalifikāciju. Elektrisko katlu pieslēgšana tiek veikta ar montāžas vadu vai kabeli metāla caurulē (caurulē).


Jebkuras autonomas apkures sistēmas sirds ir katls. Tieši šeit sildīšanas vide (piemēram, ūdens) tiek sasildīta līdz vēlamajai temperatūrai, kas pēc tam tiek nosūtīta apkures sistēmas radiatoriem.

Nominālā jauda, ​​kW - 4.5

Nominālais spriegums, V -220

Izplūdes ūdens temperatūra, С- 35-85

Kopējie izmēri (mm) ne vairāk - 240 * 140 * 540

Svars, kg, ne vairāk kā 6

Apkures telpu platība aplēstajā temperatūrā 25 ° C un telpas augstums nepārsniedz 3 metrus -30-45

Frekvence, Hz-50

Sildelements-СЭВ-4.5

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Elektriskais apkures katls ЭВПМ-4.5 4.5 kW

  • Preces kods: ЭВПМ- 4.5
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 103.00€


Atslēgas vardi: Elektriskais apkures katls ЭВПМ-4.5 4.5 kW