Insektu un grauzēju atbaidītājs. Darbojas no 220v tīkla un izdala ultraskaņu kas cilvēkiem nav dzirdama, bet insektiem un grauzējiem ir ļoti nepatīkama, tapēc viņi pēc iespējas ātrāk cenšas pamest telpas. Zems enerģijas patēriņš: tikai 3w.

Insektu un grauzēju atbaidītāju var lietot dzīvojamās telpās, jo tas nav kaitīgs ne cilvēkiem, ne mājdzīvniekiem (izņemot grauzēja tipa- kāmīši, žurkas, peles u.c.)

Izmantojot pret grauzējiem ierīce jānovieto maksimāli zemu pie grīdas vai ideālā variantā pie alām un vietām kur tie uzturas visbiežāk. Pirmās nedēļas lietojot Insektu un grauzēju atbaidītāju var būt vērojama pastiprināta kaitēkļu aktivitāte (skraidīšana, graušana utt.) jo tie ir spiesti pamest savas mājas neizturamās ultraskaņas dēl. Maksimālais efekts tiek sasniegts 1-3 nedēļas pēc nepārtrauktas ierīces lietošanas.

Izmantojot pret odiem un tamlīdzīgiem insektiem atbaidītājs jācenšas pret logu vai vietas pa kurieni tie lido iekšā. Var arī viņu lietot tuvu piemēram zīdaiņa gultiņai, ultraskaņa ir absolūti nedzirdama cilvēkiem un nav kaitīga.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Ierīce pret kukaiņiem un grauzējiem Pest Reject

  • Preces kods: Pest
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 9.00€