• Olu inkubators ''NESUŠKA '' 77 olas (automātiska apgriešana,ciparu indikators,hidrometrs-mitruma datčik ,12 V , 220 V, 2 VENTILATORI )

Inkubators 77 olu dēšanai ar ventilatoriem (63vg) ir pieprasīts privātmāju īpašnieku, zemnieku un mājputnu audzētāju amatieru vidū. Produkta izcelsmes valsts ir Krievija. Ierīce ļauj inkubēt mājputnu olas bez vistas. Tas nodrošina lielu dažādu mājputnu, tostarp cāļu, zosu, tītaru, pīļu, paipalu, izšķilšanās cāļu procentuālo daudzumu.

Inkubācijas cikls prasa minimālu īpašnieku iesaistīšanos. Sagatavoto materiālu ievieto vieglas un izturīgas kastes iekšpusē ar labu siltumizolāciju. Viens no svarīgiem nosacījumiem ir tas, ka cāļu inkubācijai jānotiek sausā, labi vēdināmā vietā. Ierīci var uzstādīt gan uz jebkuras līdzenas virsmas, gan uz grīdas. Ieteicamā pozitīvā temperatūra telpā nedrīkst pārsniegt 15 līdz 35 grādus pēc Celsija.

Modeļa korpuss ir kompakts - tā parametri nepārsniedz 720x520x290 mm. Hermētiski noslēgtā vāka augšpusē ir uzstādītas ierīces, kas nodrošina ērta režīma automātisku uzturēšanu inkubācijas kamerā. Temperatūras un mitruma sensori atrodas korpusa iekšpusē. Maiga olu pagriešana ar regulāriem starplaikiem tiek veikta automātiskā režīmā, noliekot režģi iepriekš noteiktā leņķī. Inkubācijas materiāls pastāvīgi atrodas augsta mitruma zonā. Ērta līmeņa uzturēšanu nodrošina ierīces apakšā esošie konteineri, kas piepildīti ar ūdeni.

Nepieciešamo termisko režīmu atbalsta iebūvētais termostats, kas nodrošina lietotāja norādītu temperatūras līmeni korpusa iekšpusē 33-45 C. Pašreizējie rādījumi ir skaidri parādīti uz vāka noslēgtā digitālajā displejā. Lai nodrošinātu vienmērīgu siltuma sadali, ierīce ir aprīkota ar ventilatoriem, kas atrodas zem pārsega.

Maksimālais inkubācijas materiāla daudzums: 77 vistu olas, turklāt ir iespējams iegādāties režģus par 40 zosu olām, par 143 paipalu olām.

Korpusa ražošanai izmantotais materiāls: putupolistirols.

Termostata tips: digitāls, parādot temperatūru reāllaikā 40 sekundes, pēc tam 20 sekundes parādot izmērīto mitrumu, cikls atkārtojas.

Rezerves barošanas avots: jā, no 12 V akumulatora ir iekļauti spailes, akumulators nav iekļauts.

Ierīces svars, ne vairāk: 2,5 kg.

Patērētājiem elektroenerģija tiek piegādāta no 220 voltu tīkla. Sakarā ar īpašo sildītāju konstrukciju, modelim nepieciešams minimāls elektroenerģijas daudzums, tā patēriņš ir 45W / 49W. Tiek nodrošināta pāreja uz enerģijas padevi no automašīnas akumulatora - šim nolūkam dizains paredz īpašus savienojuma spailes.

Inkubators 77 olu dēšanai ar ventilatoriem (63vg) ir ļoti pieprasīts putnkopju vidū valstī. Ražotājs ir pārliecināts par savu produktu augsto uzticamību un efektivitāti

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Olu inkubators ''NESUŠKA '' 77 olas (automātiska apgriešana,ciparu indikators,hidrometrs-mitruma datčik ,12 V , 220 V, 2 VENTILATORI )

  • Preces kods: 63 вг
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 141.00€


Atslēgas vardi: Olu inkubators ''NESUŠKA '' 77 olas (automātiska apgriešana, ciparu indikators, hidrometrs-mitruma datčik, 12 V, 220 V, 2 VENTILATORI )