Barības smalcinātājs TerMix KR-01 par pieņemamu cenu ir kompakts universāls aprīkojums, kas var ne tikai ātri un efektīvi sasmalcināt graudaugu sēklas miltos, bet arī kvalitatīvi samaļ zāli, augļus un sakņu kultūras, lai barības maisījumam pievienotu barības vielu masu. Šo sastāvdaļu klātbūtnes nozīme mājdzīvnieku un mājputnu uzturā ir labi zināma lauksaimniekiem un māju īpašniekiem. Bieži vien sarežģīta sakņu kultūru slīpēšana jāveic manuāli, lai par to pieņemtu darbā papildu darbiniekus. Modelis KR-01 (220/380) ne tikai ievērojami atvieglo zemnieka smago roku darbu, bet arī nodrošina viņam izdevīgus ietaupījumus.


Ierīcei ir diezgan vienkārša ierīce. Galvenās detaļas ir metāla korpuss, izejmateriālu nolikšanas piltuve un griešanas bloks. Kā dzirnaviņas tiek izmantotas darba dzirnavas ar taisniem vai saliektiem nažiem. Griezējinstrumentu tips tiek noteikts atkarībā no izejvielu kvalitātes - tiek uzstādīti saliekti naži, lai iegūtu lielāku frakciju un apstrādātu mīkstus izstrādājumus, smalkāku slīpēšanu nodrošina ar taisnu asmeni.


Izvades frakcijas lielumi ir atkarīgi no izmantotā režģa šūnas. Svarīga ierīces priekšrocība ir iespēja iegūt izejvielas kompostam. Iekraušanai tvertnē tiek izmantotas dakšas. Kā piedziņas motors dizains nodrošina ātrgaitas elektromotoru ar 220 voltu jaudu.


TerMix KR-01 barības smalcinātājam par pieņemamu cenu ir šādas priekšrocības:


dažās minūtēs tas ļauj sasmalcināt kartupeļus, ķirbi, burkānus, bietes, ābolus, bumbierus, citus augļus, dārzeņus un sakņu kultūras;

ierīces mazais svars nodrošina ērtu pārvietošanos;

Iekārtas darbības laikā periodiski jāpārtrauc, atvienojot elektromotoru no strāvas padeves - īsa pauze ļaus motoram atdzist un ļaus īpašniekam notīrīt darba kameru no kātiem un zāles, kas uz nažiem uzlikta.


Svarīga papildu informācija par modeli KR-01 (220/380):


Apstrādes produktivitāte, kg / stundā Sakņu kultūras - 300/600

Ierīces vispārējie izmēri mm - 470x360x1190

Motora vārpstas griešanās ātrums, apgriezieni minūtē - 3000

Ierīces svars, kg - 15

Izcelsmes valsts - Krievija

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Smalcinātājs universālais КР-01 ТеrmMiks

  • Preces kods: КР-01 ТеrmMiks
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 169.50€


Atslēgas vardi: Smalcinātājs universālais КР-01 ТеrmMiks