Zaru smalcinātājs LAN 6,5 ZS

Paredzēts zaru un koka atlikumu līdz 60 mm diametrā sasmalcināšanai (griešanai) mazās frakcijās. Katras frakcijas garums ir 10-13 cm, atkarībā no f biezuma un cietības.

Smalcinātāju var izmantot gan zaru pārstrādei dārzos, gan pēc dārza koku retināšanas, gan malkas novākšanai. Mazas šķeldas, apaļi koka gabali perfekti sadedzina, tāpat kā parastās lauku krāsnīs (krāsnīs), un modernos ilgstošas ​​degšanas katlos.

Ierīce ievērojami ietaupīs laiku, kas nepieciešami pārstrādei, zaru saspiešanai. To var darbināt apkārtējā temperatūrā no mīnus 20 ° С līdz plus 40 ° С un relatīvajā gaisa mitrumā līdz 80% pie + 20 ° С.

Slīpēšanas ierīces modulis sastāv no divām vārpstām ar tām piestiprinātiem nažiem. Nažus valkājot, tos var no jauna asināt. Vārpstas ir uzstādītas uz lodīšu gultņiem, un rotācijas virzienā tos veic ar zobratu riteņiem, kas ir pārklāti ar apvalku. Vārpstas ir izgatavotas no augstas kvalitātes tērauda.

Smalcinātājs ir aprīkots ar benzīna motoru. Motora vārpstas griešanās ar ķīļsiksnu tiek pārsūtīta uz riteņa slīpēšanas vārpstu piedziņas skriemeli.
 


  

 

  


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

ZARU SMALCINĀTĀJS LAN

  • Preces kods: LAN
  • Pieejamība: Drīz pārdošanā
  • 1,200.00€


Atslēgas vardi: ZARU SMALCINĀTĀJS LAN